Nakupujte projektory od Optomy a dostanete jako dárek lahev prémiového ginu s Malorky v kombinaci s tonikem Gin Maior a tonik Double Dutch Tonic

Vážení zákazníci,

nakupujte projektory od Optomy a dostanete jako dárek lahev prémiového ginu s Malorky v kombinaci s tonikem Gin Maior a tonik Double Dutch Tonic. Pro jejich nákup navštivte náš eshop

Gin Maior 0,7l 40% - Vysoce kvalitní gin, který prošel dvěma destilacemi a je založen na maceraci původních botanických ingrediencí z Mallorcy. V chuti výjimečný. Obsahuje jalovec, místní fíkové listy, rozmarýn a sollerské pomeranče. Jedná se o gin 100% z Mallorcy.

Double Dutch Skinny Tonic Water 0,5l - Prémiový tonik s přírodní chutí grapefruitů a nízkým obsahem cukrů.

Double Dutch jsou originálně vyladěné toniky a limonády od nizozemských dvojčat Joyce a Raissy, které svůj podnik přenesly do Mekky barmanského světa a to do Londýna. Double Dutch můžete najít v těch nejlepších barech, ale skvěle také doplní váš oblíbený gin s tonikem v pohodlí vašeho domova.

Jedná se o nápoj, jež se vyrábí bez použití umělých příchutí, barviv či konzervantů. Pouze z těch nejkvalitnějších ingrediencí. Vznikly tak svěží, čerstvé a inovativní chutě, navíc s obsahem minima kalorií a bez umělých sladidel.

Podmínky akce: 

Za každé zakoupené dva jakékoliv projektory v měsíci dubnu získáte sadu Gin Tonic .

Omezení je 1ks (sada Gin-Tonic) na 1 IČO. 

Akce platí celý duben. 

Změna podmínek vyhrazená. Odměny nejsou právně vymahatelné.


Sdílet tento příspěvek

Kontaktujte nás