Nejsnáze použitelné plottery na světě.

Velkoformátová plotterová tiskárna HP DesignJet T650 až do formátu A0 – 36 palců, s mobilním tiskem.

Nejsnadněji použitelná velkoformátová plotterová tiskárna na světě byla navržena tak, aby bez kompromisů zapadla do vaší kanceláře a příliš nezatížila váš rozpočet. Díky mobilnímu tisku se přizpůsobí vašemu pracovnímu stylu a navíc se neuvěřitelně snadno používá. Odesílejte několik souborů jedním kliknutím. Díky vysoké tiskové rychlosti až 25 sekund na výtisk ve formátu A1/D už nebudete čekat u tiskárny dlouho.Ideální pro profesionální uživatelé, zejména malé týmy architektů, projektantů a konstruktérů, kteří se pohybují mezi místními a vzdálenými pracovišti a potřebují snadný mobilní tisk.

Funkce pro snadný tisk: Bezplatný software pro snadné odesílání několika souborů k tisku jedním kliknutím. Podporuje soubory PDF, JPEG, TIFF, DWF a HP-GL/2. Tiskněte tiskové projekty s různými formáty (A3 a A1) bez nutnosti ručního přepínání zdroje médií.

Při navrhování tiskárny hrála roli udržitelnost, a proto je až z 30 % tvořená recyklovaným plastem. Architekti, projektanti a konstruktéři díky tomu mohou pracovat ekologičtěji. Špičková energetická úspornost díky volitelným napájecím zdrojům s certifikací ENERGY STAR. Certifikace EPEAT Gold splňuje 75 % kritérií omezeného dopadu na životního prostředí

Tento inovativní velkoformátový plotter umožňuje za příznivou cenu a snadno dosahovat přesných čar a ostrých detailů v CAD výkresech a prezentacích o rozlišení až 2 400 dpi. Tiskárna HP DesignJet T650 se díky praktickým funkcím, mobilnímu tisku a Wi-Fi přizpůsobí vašemu pracovnímu stylu. Tento nejkompaktnější velkoformátový plotter navíc dokonale zapadne do vašeho pracoviště. Ušetřete čas od přípravy úlohy až po konečný výtisk a buďte produktivnější díky neuvěřitelně jednoduchému tiskovému procesu.

Sdílet tento příspěvek

Kontaktujte nás