Dopřejte si neopakovatelný chuťový zážitek.

Vážení zákazníci, 

 Za nákup mutimediálního displeje Optoma zakoupeným v průběhu listopadu od nás dostanete rum od legendárního lékarníka A.H.Riise.

Pro nákup přejděte na náš eshop

Limitovaná vánoční edice ultra prémiového rumu A.H.Riise X.O. Reserve Christmas.

Rum, který lze zakoupit vždy pouze ve čtvrtém kvartále každého roku, je opravdovou lahůdkou pro vyznavače kvalitního alkoholu.

A.H.Riise X.O. Reserve Christmas

Vynikající rum z panenských ostrovů. Má tmavě mahagonovou barvu. Recept tohoto rumu je stejný jako na A. H. Riise X.O. Reserve. Rozdíl je v závěrečné fázi, kdy vánoční rum odpočíval v sudech po Pedro Ximenez Sherry. To mu přidalo na bohatosti a rum získal vánoční kořeněnou chuť po hřebíčku, skořici a pomeranči. Závěr je sametově jemný, lehce sladký. Výroba tohoto rumu je omezena. Každý sud je vybrán masterem destillerem. Ze sudu se pak rum stáčí do lahví, kdy každá lahev je opatřena číslem sudu a datem stáčení. Užijte si limitovanou vánoční edici. Obsah alkoholu: 40% Obsah lahve: 0,7l Země původu: Panenské ostrovy Doba zrání: 20 let Značka: A.H.Riise

Akce probíhá od 1. 11. 2020 do 31. 11 2020. Změna podmínek promoakce vyhrazena. Odměny z promoakce nejsou právně vymahatelné. Odměny posíláme po ukončení a vyhodnocení akce.

Sdílet tento příspěvek

Kontaktujte nás