Servisní technik Praha

Máte rád oblast IT? Zajímají Vás nejrůznější moderní technologie? Baví Vás opravování věcí? Hledáte různorodou práci, která nebude stereotypní? Pak naše nabídka je právě pro Vás.

Hledáme do pražské pobočky posilu na pozici servisního technika. Naším ideálem je člověk spolehlivý a pečlivý. Můžeme Vám nabídnout zajímavou práci a přátelský kolektiv. Pošlete nám svůj životopis a přidejte se k nám.

Náplň práce:

  • záruční a pozáruční opravy IT zařízení
  • administrativní úkony přímo související s opravami
  • příprava podkladů pro objednávky náhradních dílů u výrobců
  • komunikace se zákazníky, technická podpora zákazníků ve stanoveném rozsahu

Požadujeme:

  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilitu, spolehlivost
  • vyučen v technickém oboru (SŠ vzdělání výhodou)
  • dobrá orientace v oblasti IT
  • dobré komunikační schopnosti
  • chuť dále se vzdělávat a odborně růst
  • ŘP skupiny B
  • základy angličtiny (výhodou)
  • zkušenosti s opravami tiskáren (výhodou)
  • vyhl. 50 (výhodou)

Co na oplátku nabízíme:

  • zázemí dlouhodobě fungující a stabilně se rozvíjející společnosti
  • zajímavou práci s možnosti rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení
  • služební vozidlo (použití i k soukromým účelům), mobilní telefon s neomezeným tarifem, notebook
  • mnoho firemních benefitů: možnost zvýhodněného tarifu pro rodinné příslušníky, příspěvek na stravování
  • firemní slevy na nabízené portfolio produktů, sick day, benefitní karta (kafeterie), cestovní pojištění
  • přátelský kolektiv

Svůj životopis zašlete na email: ltomeckova@dileris.cz

Kontaktujte nás